CS Apa a remizat în deplasare cu Reşiţa

DSC_0154

CS Apa a remizat, vineri, cu Muncitorul Reşiţa, în deplasare, scor 1-1, într-un meci din etapa a 22-a a Ligii a III-a. Au marcat Renato Bălan, în minutul 11, pentru echipa craioveană, respectiv Mihai Flori, în minutul 41, autogol, pentru gazde.

Muncitorul: Giurcanu – Firiţeanu (’71, Bobină), Dobre, Beică, Vasiliu – Olpaşu, Doană (’63, Bârsan), Popescu, Cârmaci – Timbota (’81, Loba), Fara. Antrenor: Silviu Izvernar.

CS Apa: Surdu – Orban, Flori, Dreşcă, Firoiu – Copilescu, Dina, Stoichiţoiu, Buşică (‘90+2, Gârbiţă) – Bălan (’66, Poenaru), Răduţ (‘88 Carauleanu). Antrenor: Ionel Luţă.

Cartonaşe galbene: Firiţeanu, Dobre, Bobină / Buşică, Răduţ, Bălan, Dreşcă, Surdu, Carauleanu.

Au arbitrat: Răzvan Drăgoi, Chiţoiu Nicolae, Casian Băla.

Observatori: Dan Monea, Ioan Bogdan.